Sono Development

Tworzymy dla ludzi

Sono Development  jest grupą kapitałową zajmującą się  budowaniem i komercjalizacją inwestycji mieszkaniowych średniej wielkości na terenie Polski.

Niezależnie od wielkości i klasy projektu wszystkie nasze inwestycje łączy kilka ważnych zalet: doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura, najwyższej jakości wykonanie. Cechy te możliwe są do osiągnięcia dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży naszej kadry zarządzającej.

people
20190410-Nazim-009

PREZES

Nazim Albayrak

Prezes Sono Development - Nazim Albayrak z wykształcenia jest inżynierem. W 1990 roku ukończył Istanbul Technik University na Wydziale Inżynierii Lądowej. W tym samym roku utworzył swoją pierwszą firmę̨, która do 1997 roku zaprojektowała ponad 1000 budynków mieszkaniowych, biurowych, hotelowych, handlowych i użyteczności publicznej

Nasza Stolica

Od ponad 20 lat Nazim Albayrak działa na terenie Polski,  uczestnicząc w realizacji kilkudziesięciu projektów budowlanych jako dyrektor projektu, dyrektor generalny lub udziałowiec. Wiele z tych projektów (m. in. Millennium Plaza, Maximus, Blue City) zmieniło oblicze Warszawy i wyznaczyło nową jakość́ biznesu i budowania w Stolicy.

Nazim Albayrak posiada ogromne doświadczenie inwestycyjne.
Od 2008 już 12  lat inwestuje w rynek nieruchomości, otwierając różne SPV do kolejnych inwestycji.

Sono Development jest najnowszą, docelową  spółką Nazima Albayraka.

tlo-kontakt